Football Manager 2014

Futbol Menajerlik Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü - 39.99$
  • Boyut 3 GB
  • Version 2014
  • Dil TR / EN
  • Firma Sports Interactive
Futbol oyunu seven Windows kullanıcılarının çok beğenecekleri Futbol Manager 2014 oyununun gerçekçi grafikleri sayesinde kendinizi adeta gerçek bir futbol menajeri olarak göreceksiniz.

Futbol oyunu sevenlerin çok beğenecekleri Football Manager 2014 oyununu sitemiz üzerinden indirebilirsiniz.

Football Manager serisi oyunun tarihinde en gelişmiş ve içerik bakımından en zengin özelliklere sahip olan Football Manager 2014 oyununda geçmiş sürümlerinden farklı olarak 1000' e yakın yeniliği de bulabilirsiniz. Dünya üzerinde milyonlarca oyuncusu bulunan oyunu Türkçe olarak oynayabilirsiniz.

Football Manager 2014 oyununda bulunan geliştirilmiş maç motoru, geliştirilmiş yapay zeka, geliştirilmiş aydınlatma ve futbolcu animasyonları gibi özellikleri bulabilir, taktiklerin yaratılışı, seçilişi ve futbolcu rolleri ile takım stratejilerine etkileri yeniden tasarlanmış olarak oyun içerisinde bulabilirsiniz.

Daha gerçekçi transfer ve sözleşmeler ile oyun içerisinde rakip takım ile menajerlerin transfer tekliflerini yapabilir, bu tekliflere cevaplarınızı verirken gerçekçi bir yaklaşık takınabilirsiniz. Oyuna eklenen gerçek dünya transfer şartları ile futbolcuyu satın alınan takıma kiralama, takımlara para teklifi ve futbolcu takası tekliflerinde de bulunabilirsiniz.

Tüm bunlara ek olarak daha gelişmiş yönetim kurulu etkileşimi, futbolcular, personel ve medya arasında geliştirilmiş etkileşimler, haber sistemi gibi daha pek çok özelliği de Football Manager 2014 oyunu içerisinde bulabilir ve keşfedebilirsiniz. 

Football Manager 2014 oyununu Windows bilgisayarınıza indirerek hemen deneme sürümüne sahip olmak istiyorsanız sayfamızda bulunan INDIR butonuna tıklayarak Steam üzerinden demo sürümünü bilgisayarınıza indirebilir ya da Playstore üzerinden satın alabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Football Manager 2014 indir